Zabezpieczenia Techniczne

Ochrona firmy to jedna z kluczowych kwestii, o które pomożemy Ci zadbać. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w doborze najlepszych rozwiązań, systemów oraz urządzeń monitorujących otoczenie budynków i ich wnętrze. 

Zabezpieczenia techniczne budynków Tarnów

Oferujemy usługi z zakresu montażu oraz serwisu profesjonalnych systemów zapewniających bezpieczeństwo mienia. Realizujemy zlecenia na wyposażenie obiektów w zabezpieczenia techniczne dla budynków w Tarnowie i okolicach. Współpracujemy z najlepszymi producentami systemów. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, a także szybkie i niezawodne montaże systemów bezpieczeństwa.

Montaż zabezpieczeń technicznych budynków

Montaż zabezpieczeń technicznych budynków

Zapewniamy montaż zabezpieczeń technicznych, które są skuteczne i trwałe. Specjalizujemy się w instalacji systemów kontroli oraz telewizji dozorowanej.

Serwis i naprawa zabezpieczeń technicznych Tarnów

Serwis i naprawa zabezpieczeń technicznych Tarnów

Nasza firma oferuje usługi serwisowe oraz naprawy już istniejących systemów bezpieczeństwa. Gwarantujemy szybką reakcję na awarie techniczne.

Zabezpieczenia techniczne budynków Tarnów

Zależy Ci na bezpieczeństwie mienia oraz pracowników?

Zapoznaj się z naszą ofertą na montaż zabezpieczeń budynków już teraz!

Zabezpieczenia Techniczne Budynków Tarnów – Oferta

System sygnalizacji pożaru

Telewizja Dozorowana  – CCTV

Instalujemy system monitoringu CCTV, czyli tak zwaną telewizje przemysłową. Pozwala ona na obserwowanie oraz rejestrowanie z odległości zdarzeń za pomocą kilku lub kilkunastu kamer jednocześnie.

System Kontroli Dostępu  - SKD

System Kontroli Dostępu  – SKD

Oferujemy montaż systemów kontroli dostępu mających na celu identyfikację osób oraz przydzielanie im dostępu do danego obszaru z zastosowaniem urządzeń identyfikujących — breloka, karty magnetycznej lub odcisku palca.

System Sygnalizacji Włamań i Napadu

System Sygnalizacji Włamań i Napadu

Zapewniamy montaż systemów sygnalizacji włamań i napędu — SSWiN, które wykrywają oraz sygnalizują akustycznie i optycznie naruszenie chronionego obszaru poprzez wtargnięcie do niego osób niepowołanych.

Montaż Zabezpieczeń Technicznych Tarnów

Bezpieczeństwo budynków firmowych oraz terenu im przynależnego w obecnych czasach zdaje się być kwestią priorytetową. Prawidłowy nadzór mienia oraz dbałość o bezkonfliktowe stosunki z otoczeniem są niezbędne, aby zapewnić firmie sukces i pomyślność. Sprawdź jakie usługi jesteśmy w stanie Ci zaoferować!

Montaż Zabezpieczeń Technicznych Tarnów

Nasza firma oferuje nie tylko montaż skutecznych zabezpieczeń technicznych budynków, ale także pomaga w doborze najlepszych rozwiązań. Podpowiemy jakie czujniki, sygnalizatory, moduły, czytniki czy też kamery wybrać. Przygotujemy projekt instalacji oraz zapewnimy jego solidne wykonanie.

Montaż Telewizji Dozorowanej i Systemów Kontroli Dostępu

Montaż kamer przemysłowych w budynkach firmowych pozwala na monitorowanie obiektów zarówno w dzień, jak i w nocy dzięki wykorzystaniu promiennika podczerwieni. Dzięki dodatkowe właściwościom mogą one pracować w trudnych warunkach atmosferycznych, zapewniając stały przesył obrazu. Skutecznym rozwiązaniem do ochrony mienia okazuje się być także montaż systemów kontroli dostępu, który również jest wykonywany przez naszą firmę.

Montaż Systemów Sygnalizacji Włamań i Napadu

W swojej ofercie posiadamy możliwość wykonania montażu SSWiN pozwalającego na zabezpieczenie jednej lub kilku stref ochrony obiektu. Detekcja może obejmować obszar zewnętrzny poza ogrodzeniem, teren otwarty przylegający do budynku oraz samą konstrukcję i wnętrze budynku. System ten pełni funkcje alarmowe, sterownicze oraz umożliwia podstawowe zarządzanie obiektem.

Zapewniamy konserwacjęnaprawę oraz serwis systemów kontroli dostępu, telewizji dozorowanej oraz systemów sygnalizacji włamań i napadu. Prace te zapewnią bezawaryjne działanie instalacji oraz ich bezpieczną pracę. Wykonujemy solidne i rzetelne serwisowanie zabezpieczeń technicznych.

Serwis Zabezpieczeń Technicznych Tarnów

Pragnąc zapewnić naszym klientom niezawodną pracę montowanych urządzeń, wykonujemy okresowe przeglądy oraz serwisowanie systemów. Podczas naszych działań wykonujemy między innymi sprawdzanie poprawności pracy centrali czy też wykonujemy testy działania czujek, przycisków i innych elementów.

Konserwacja i naprawa Systemów Zabezpieczeń

Nasza ekipa fachowców na życzenie klienta jest w stanie na bieżąco wykonać konserwację oraz naprawy bieżących usterek. Opcja ta zapewnia ciągłość bezawaryjnego działania instalacji oraz zachowanie pełnej sprawności systemów, co jest kluczowe w przypadku odtworzenia zaistniałych zdarzeń czy też wystąpienia zagrożenia. Zapraszamy do korzystania z naszych usług serwisowych.

Zabezpieczenia techniczne budynków Tarnów – Obszar naszego działania

Oferujemy montaż oraz serwis systemów technicznych w Tarnowie i okolicach. Obszarem naszego działania objęte są także takie miasta jak KrakówRzeszów, Katowice, Sosnowiec, Wieliczka oraz Mielec. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą celem ustalenia ceny za montaż zabezpieczeń technicznych w Twoim obiekcie oraz pozostałych szczegółów współpracy.

Serwis Zabezpieczeń Technicznych Tarnów