Suchy Lód

Nasza firma oferuje sprzedaż suchego lodu w postaci drobin wielkości 3 mm, granulatu 10 mm lub 16 mm, plastrów o masie około 1 kg, a także bloków do 2,5 kg. Oferujemy również profesjonalne usługi czyszczenia suchym lodem aut, maszyn i różnego typu powierzchni.

Suchy Lód Tarnów

Suchy lód, czyli zestalony dwutlenek węgla to naturalny, bezzapachowy oraz nietoksyczny produkt, który ma szerokie zastosowanie, a po jego wykorzystaniu nie pozostają żadne produkty uboczne w postaci wilgoci czy też odpadów. Dodatkowo hamuje on rozwój bakterii, dezynfekuje powierzchnie oraz pięknie się prezentuje na eventach w postaci ciężkiego dymu. W ramach naszej oferty zapewniamy:

Bezinwazyjne czyszczenie suchym lodem

Bezinwazyjne czyszczenie suchym lodem

Zapewnimy bezinwazyjne czyszczenie suchym lodem zabrudzonych powierzchni oraz elementów,  w których niewskazane jest użyci wody oraz metody piaskowania.

Suchy lód do celów spożywczych i widowiskowych

Suchy lód do celów spożywczych i widowiskowych

Dostarczamy suchy lód do celów spożywczych (transportu oraz przechowywania) żywności, a także na różnego rodzaju eventy.

Suchy Lód Tarnów

Oferujemy sprzedaż suchego lodu oraz bezinwazyjne usługi czyszczenia!

Zapewniamy suchy lód na wesela, dyskoteki oraz do chłodzenia żywności. Wykonujemy także czyszczenie suchym lodem.

Suchy Lód Tarnów – Oferta

czyszczenie-suchym-lodem

Bezinwazyjne czyszczenie suchym lodem

Zapewniamy bezinwazyjne czyszczenie suchym lodem komór silnika, karoserii oraz konstrukcji. Dodatkowo czyścimy maszyny przemysłowe i rozdzielnie elektryczne. Zapewniamy  usuwanie suchym lodem graffiti, sadzy i oznakowania.

Suchy lód na wesela lub dyskoteki

Suchy lód na wesela lub dyskoteki

Dostarczamy suchy lód na wesela oraz inne impresy komercyjne i widowiska. Może on być elementem ozdobnym podczas pierwszego tańca Pary Młodej, nastrojową oprawą podczas oczepin czy też stanowić dekoracje dymne stołów lub naczyń.

Chłodzenie żywności suchym lodem

Chłodzenie żywności suchym lodem

Oferujemy suchy lód do transportu oraz chłodzenia żywności. Doskonale sprawdza się on w chłodzeniu oraz mrożeniu żywności, która nie może mieć kontaktu z wilgocią. Nie pozostawia on osadów oraz wody na produktach. 

Nasza firma zapewnia bezinwazyjne czyszczenie suchym lodem, które jest nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także bardziej wydajne i ekonomiczne. Proces ten nie generuje odpadów wtórnych, co eliminuje koszty związane z gromadzeniem oraz utylizacją odpadów, a także dodatkowymi pracownikami.

Bezinwazyjne czyszczenie Suchym Lodem Tarnów

Suchy lód dzięki swoim właściwościom jest idealnym środkiem czyszczącym. Nie posiada on właściwości ściernych, przez co nie powoduje uszkodzeń powierzchni. Dodatkowo jest nietoksyczny, bezpieczny dla pracowników a przy tym skuteczny. Czyszczenie suchym lodem znajduje wiele zastosowań.

Czyszczenie suchym lodem komór silnika, karoserii oraz konstrukcji

Suchy lód może być zastosowany do czyszczenia niemal każdej powierzchni w samochodzie. Za jego pomocą możemy wyczyścić karoserię, podwozie czy też silnik, gdyż nie stwarza on ryzyka uszkodzenia elementów znajdujących się pod maską samochodu. Metodą tą można usunąć pozostałości po wycieku, czy też masę bitumiczną. Co ważne, mycie auta suchym lodem nieprzyczynia się do powstawania korozji.

Bezinwazyjne czyszczenie maszyn przemysłowych i rozdzielni elektrycznych

Zapewniamy także szybkie i wydajne czyszczenie suchym lodem maszyn, linii technologicznych, silników, wentylatorów, szaf elektrycznych, bloków energetycznych i wielu innych elementów. Ze względu na brak przewodności suchego lodu, czyszczenie tą metodą nie powoduje konieczności przestojów spowodowanych zalaniem wodą oraz następnie suszeniem czyszczonych elementów. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Bezinwazyjne czyszczenie Suchym Lodem Tarnów
Suchy lód do czyszczenia konstrukcji stalowych, elewacji oraz ścian z graffiti

Suchy lód można wykorzystać w wielu branżach. Znajduje on zastosowanie w budownictwie, przemyśle tworzyw sztucznych, w motoryzacji, a także renowacji powierzchni. Nasza firma oferuje także możliwość czyszczenia suchym lodem po pożarze oraz usuwanie graffiti i tymczasowego oznakowania poziomego.

Suchy lód do czyszczenia konstrukcji stalowych, elewacji oraz ścian z graffiti

Usuwanie graffiti suchym lodem nie uszkadza znajdującej się pod nimi powierzchni. Jest to metoda nie tylko skuteczna, ale przede wszystkim bezpieczna dla elewacji i ścian. Czyszczenie suchym lodem usuwa farbę, pleśń oraz inne nagromadzone nieczystości bez powodowania rys, pęknięć i wżerów na powierzchni.

Usuwanie suchym lodem sadzy po pożarze ze ścian i sufitów

Zapewniamy także czyszczenie suchym lodem ścian i sufitów z osadów po pożarze. Wykorzystywane w tym celu maszyny umożliwiają dotarcie do niemal każdego elementu oraz bezpieczne usunięcie powstałych osadów. Czyszczenie suchym lodem nie powoduje powstawania wilgoci, co jest szczególnie ważne podczas czyszczenia osmolonych powierzchni, które zostały zalane w trakcie gaszenia pożaru.

Bezinwazyjne usuwanie tymczasowego oznakowania poziomego z dróg i posadzek

Oferujemy bezpiecznie usuwanie tymczasowego oznakowania poziomego z dróg i posadzek za pomocą suchego lodu. Metoda ta jest bezinwazyjna i w żaden sposób nie wpływa na środowisko naturalne, gdyż jej jedynym odpadem są fragmenty tymczasowego oznakowania, które w łatwy sposób można usunąć.

Suchy lód do celów spożywczych Tarnów

Suchy lód ma szerokie zastosowanie także w branży spożywczej i rozrywkowej. Może on być wykorzystywany zarówno do transportu, jak i w celach dekoracyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Suchy lód do chłodzenia żywności

Oferujemy suchy lód, który można wykorzystać w miejscach, gdzie nie ma dostępu do źródeł energii, a wymagane jest utrzymanie bardzo niskiej temperatury. Wykorzystywany jest on podczas transportu chłodzonej i mrożonej żywności, a także w kateringu. Materiał ten nie pozostawia wilgoci, smaku i zapachu.

Suchy lód do celów widowiskowych na wesela lub dyskoteki

Dostarczamy suchy lód na wesela oraz inne impresy okolicznościowe i widowiska. Materiał ten jest idealny do wytworzenia ciężkiego dymu za pomocą stworzonej do tego celu maszyny. Efekt ten stwarza niepowtarzalną oprawę do układów tanecznych, wystąpień artystycznych oraz różnego typu pokazów.

Suchy lód Tarnów – Obszar naszego działania

Nasza firma oferuje usługę czyszczenia suchym lodem w Tarnowie i okolicach. Dodatkowo dostarczamy tak ze suchy lód do celów spożywczych. Obszarem naszego działania objęte są także takie miasta jak Kraków, Rzeszów, Katowice, Sosnowiec, Wieliczka oraz Mielec. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania większej ilości informacji oraz cennika na suchy lód i usługi z nim związane.

Suchy lód do celów spożywczych Tarnów