Odnawialne Źródła Energii

Montaż paneli fotowoltaicznych wiąże się ze znacznym ograniczeniem kosztów za energię elektryczną oraz możliwością autokonsumpcji wyprodukowanego prądu między innymi poprzez użytkowanie na własne potrzeby pompy ciepła, klimatyzacji czy też innych urządzeń elektrycznych.

Fotowoltaika i Pompy ciepła Tarnów

Zarówno fotowoltaika, jak i pompy ciepła zapewniają korzyści nie tylko dla środowiska, ale przede wszystkim dla człowieka. Jednoczesny montaż fotowoltaiki i pompy ciepła umożliwia bowiem prawidłowe dopasowanie instalacji o odpowiedniej mocy tak, aby pokryła ona zapotrzebowanie budynku na energię elektryczną. Dodatkowa praca pompy ciepła może zostać wsparta poprzez montaż zbiorników buforowych na wodę do centralnego ogrzewania czy też magazynów na ciepłą wodę użytkową. W ramach naszej oferty zapewniamy:

Montaż ekologicznych systemów

Montaż ekologicznych systemów

Oferujemy montaż pompy ciepła oraz fotowoltaiki w obiektach i budynkach firmowych. Zapewniamy także instalację zbiorników buforowych oraz magazynów ciepła.

Serwis urządzeń wykorzystujących odnawialną energię

Serwis urządzeń wykorzystujących odnawialną energię

W ramach usług zapewniamy kompleksowy serwis urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii do ogrzewania oraz chłodzenia pomieszczeń i wody użytkowej.

Fotowoltaika i Pompy ciepła Tarnów

Wykonujemy instalacje przeciwpożarowe w budynkach firmowych

Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem instalacji PPOŻ zapraszamy do kontaktu.  

Odnawialne Źródła Energii Tarnów – Oferta

Pompy ciepła powietrze-woda

Pompy ciepła powietrze-woda

Oferujemy montaż pompy ciepła powietrze-woda zapewniających ciepło w pomieszczeniach oraz przystosowanych do przygotowania centralnej wody użytkowej. Montujemy Pompy Split i Monoblock.

Pompy ciepła powietrze-powietrze

Pompy ciepła powietrze-powietrze

Zapewniamy montaż pompy ciepła powietrze-powietrze, która służy zarówno do ogrzewania pomieszczeń, jak i do ich ochładzania. Dostępne są w systemie Split oraz Multi Split.

Fotowoltaika

Fotowoltaika

Realizujemy zlecenia na montaż fotowoltaiki w Tarnowie i okolicach. Wykonujemy instalacje na dachu budynku lub na gruncie. Pomagamy w doborze najlepszych rozwiązań.

Fotowoltaika z Pompą ciepła

Fotowoltaika z Pompą ciepła

Montujemy fotowoltaikę z pompą ciepła w budynkach firmowych oraz obiektach kubaturowych takich jak magazyny, sklepy czy też kościoły. Zapewniamy bezpłatną wycenę.

Zbiorniki buforowe na wodę do C.O.

Zbiorniki buforowe na wodę do C.O.

Przyjmujemy zlecenia na montaż zbiorników buforowych na wodę do centralnego ogrzewania, które współpracują z pompą ciepła w celu wydłużenia żywotności urządzenia.

Magazyny na C.W.U.

Magazyny na C.W.U.

Oferujemy montaż magazynów na ciepła wodę użytkową, które zapewniają gromadzenie nadwyżek energii cieplnej w postaci zagrzanej wody, którą można wykorzystać na bieżące potrzeby.

Montaż fotowoltaiki  i pompy ciepła Tarnów

Dobierając źródło ciepła oraz pozyskania energii elektrycznej do budynków firmowych, najważniejszymi założeniami są ekonomiczność rozwiązań oraz komfort użytkowania. Ważna jest także ekologia. Zarówno pompy ciepła, jak i instalacje fotowoltaiczne spełniają wszystkie te kryteria.

Montaż fotowoltaiki  i pompy ciepła Tarnów

Montaż instalacji PV i pompy ciepła w Tarnowie oraz innych miastach, dedykowany jest dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą uniezależnić się od zmieniających się cen prądu oraz nieustannie rosnących kosztów ogrzewania budynków. 

Fotowoltaika a Pompa ciepła

Fotowoltaika i pompa ciepła to duet doskonały. Panele fotowoltaiczne wytwarzają bowiem energię elektryczną, która może zasilać w prąd urządzenia elektryczne, a takim nie wątpliwie jest pompa ciepła.  Następnie pozyskana energia cieplna może zostać wykorzystana do ogrzewania budynku oraz podgrzewania wody użytkowej. Rozwiązanie to zapewnia redukcję kosztów ogrzewania oraz zakupu energii elektrycznej.

Pompy ciepła powietrze – powietrze Split i Multi Split

Montaż pompy ciepła powietrze-powietrze możemy wykonać w systemie Split lub Multi Split. Korzystając z tego typu rozwiązań, możemy jednocześnie ogrzewać lub chłodzić jedno pomieszczenie (System Split – jedna jednostka  wewnętrzna i jedna jednostka zewnętrzna) lub kilka pomieszczeń jednocześnie (System Multi Split – jedna jednostka zewnętrzna oraz kilka wewnętrznych).

Montaż zbiorników na wodę Tarnów

Nowoczesne instalacje takie jak pompa ciepła czy też fotowoltaika mogą współpracować z wieloma urządzeniami  i systemami, które nie tylko ograniczają koszty utrzymania budynku, zwiększają komfort jego użytkowania, ale są także przy okazji łatwe w obsłudze i bardzo wydajne.  Nasza firma stawia na takie właśnie innowacyjne rozwiązania, dlatego oferuje swoim klientom między innymi zbiorniki buforowe na wodę do c.o. czy też magazyny na c.w.u. Dysponując rzetelną wiedzą oraz doświadczeniem zapewniamy pomoc w doborze najlepszych rozwiązań. Wykonujemy również profesjonalny montaż i serwis urządzeń.

Montaż zbiorników buforowych na wodę do centralnego ogrzewania

W ramach naszej oferty zapewnimy montaż zbiorników buforowych służących do zasilania instalacji grzewczej w domu. Rozwiązanie to w budynkach ogrzewanymi paliwem stałym poprawia efektywność działania, natomiast w obiektach z pompą ciepła ogranicza częstotliwość jej załączania i zapewnia optymalny przepływ wody w instalacji.

Montaż magazynów na ciepłą wodę użytkową

Magazyn ciepła w postaci zasobnika c.w.u., dzięki wydajnej spiralnej wężownicy dopasowanej do jego pojemności pozwala na szybie i efektywne grzanie wody. Montaż tego urządzenia jest niezwykle korzystny dla osób posiadających instalację PV. Zapewnia on obniżenie rachunków za prąd oraz zmniejszenie emisji CO2.

Montaż zbiorników na wodę Tarnów
Serwis fotowoltaiki i pompy ciepła Tarnów

Fotowoltaika i pompy ciepła tak jak każda instalacja, wymagają okresowych przeglądów oraz serwisowania. Tarnów i okolice, a także inne miasta objęte są obszarem naszego działania, na którym prowadzimy konserwację urządzeń opierających swoją pracę na odnawialnych źródłach energii.

Serwis fotowoltaiki i pompy ciepła Tarnów

Nasza firma oferuje gwarancyjny oraz pogwarancyjny serwis fotowoltaiki i pomp ciepła, a także zbiorników buforowych i magazynów na ciepłą wodę użytkową. Wykonujemy kompleksową diagnostykę, naprawy i przeglądy tego typu urządzeń.

Serwis, naprawa oraz konserwacja instalacji i urządzeń

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalny serwis, naprawę  oraz obsługę systemów. Pomagamy naszym klientom w optymalizacji parametrów ogrzewania i pracy paneli na  każdym etapie procesu instalacji lub modernizacji. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo oraz najwyższy poziom usługi i satysfakcję naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Fotowoltaika i Pompy ciepła Tarnów – Obszar naszego działania

Nasza firma oferuje montaż i serwis fotowoltaiki oraz pomp ciepła, a także zbiorników buforowych na wodę do C.O oraz  magazynów na C.W.U. w Tarnowie i okolicach. Obszarem naszego działania objęte są także takie miasta jak Kraków, Rzeszów, Katowice, Sosnowiec, Wieliczka oraz Mielec. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania bezpłatnej wyceny na montaż instalacji oraz urządzeń.