O nas

Firma PPOŻ Tarnów

Świadczymy usługi z zakresu ochrony przeciwpożarowej na terenie Tarnowa oraz okolic. Zapewniamy także bezpieczeństwo pożarowe firmom i instytucjom w takich miastach jak Kraków, Rzeszów, czy też Katowice. Oferujemy kompleksową oraz fachową obsługę techników i specjalistów do spraw ochrony przeciwpożarowej budynków.

PresSto – Firma PPOŻ Tarnów

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu sprzedażymontażu oraz serwisu urządzeń przeciwpożarowych. Zapewniamy także wykonanie projektów technicznych i przeglądy urządzeń przeciwpożarowych w ramach realizacji obowiązków nałożonych Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 czerwca 2010 roku w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów (Dz. U. Nr 109, poz. 719).

Kompleksowe usługi PPOŻ

W ramach kompleksowej obsługi opracowujemy wymagane dokumenty oraz zapewniamy dobór najlepszych rozwiązań stanowiących ochronę zarówno ludzi, jak i mienia przed pożarem i jego skutkami. Oferowane przez nasz usługi PPOŻ obejmują także fachowe doradztwo, wykonanie projektów technicznych, dostawę zakupionych urządzeń oraz kompleksowe wyposażenie obiektów w sprzęt gaśniczy. Dodatkowo zapewniamy stałą obsługę systemów i urządzeń przeciwpożarowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, a także ich serwis i konserwację.

Zabezpieczenia PPOŻ

Dostarczmy zabezpieczenia przeciwpożarowe konstrukcji stalowych oraz przepustów instalacyjnych. Zapewniamy nowoczesne systemy oddymiania oraz zabezpieczenia ogniochronne, które wykrywają zaistnienie pożaru oraz informują odpowiednie służby ratunkowe. Dostarczamy systemy PPOŻ do różnej wielkości budynków mieszkalnych, biurowych oraz przemysłowych. Zapewniamy szkolenia pracowników, plany ewakuacyjne, dostosowanie budynków.

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie

W branży ochrony przeciwpożarowej działamy od kilkudziesięciu lat. Przez ten czas zrealizowaliśmy wiele zleceń z zakresu ppoż. Naszym bogatym doświadczeniem dzielimy się z obecnymi, klientami zapewniając skuteczne i sprawdzone metody.

Rozwiązania

Sprawdzone rozwiązania

Montaż systemów i instalacji wykonujemy z zastosowaniem najlepszych produktów i materiałów. Korzystamy z rozwiązań czołowych producentów posiadających renomę wśród klientów. Na wykonane przez nas usługi i instalacje zapewniamy gwarancję.

Personel

Wykwalifikowany personel

Nasi pracownicy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia oraz certyfikaty umożliwiające rzetelne i fachowe wykonanie każdego zlecenia. Dodatkowo nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, dostosowując się do coraz to nowszych technologii.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę

Firmę PresSto tworzy grupa specjalistów o bogatym doświadczeniu i dużych umiejętnościach, wykonująca swoją pracę z dużym zaangażowaniem. Na co dzień projektujemy oraz wdrażamy rozwiązania z zakresu szeroko pojętej ochrony przeciwpożarowej, systemów sygnalizacji pożaru, zabezpieczeń technicznych oraz wielu innych. Dotychczas zaufało nam wielu klientów zarówno indywidualnych, jak i komercyjnych. Stawiamy na długotrwałą współpracę oraz zadowolenie z naszych usług. Co więcej, zapewniamy szeroką ofertę, która obejmuje projektowanie, montaż i serwis.

Zalety współpracy z nami

Współpraca z naszą firmą w zakresie ochrony przeciwpożarowej budynków oraz nowoczesnych instalacji opiera się o indywidualne potrzeby naszych klientów. Dedykowane rozwiązania, dopasowane systemy oraz odpowiednie urządzenia to tylko część naszej kompleksowej obsługi. Wszystkie nasze działania są zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami ppoż, dzięki czemu każdy klient ma pewność, iż posiada urządzenia, systemy i dokumentację zgodną z aktualnymi wytycznymi. Działamy na terenie takich województw jak Małopolska, Podkarpacie oraz Śląsk.

Firma PPOŻ Tarnów – obszar naszego działania

Jako firma ppoż działamy w Tarnowie oraz okolicach. Obszarem naszych usług są objęte także takie miasta jak Kraków, Rzeszów, Katowice, Sosnowiec, Wieliczka oraz Mielec. Zapewniamy wykonanie instalacji przeciwpożarowych oraz montaż zabezpieczeń technicznych budynków. Dodatkowo  świadczymy kompleksową ochronę przeciwpożarową oraz usługi budowlane i ślusarskie. W ramach naszej oferty realizujemy także zlecenia na montaż klimatyzacjiwentylacji, fotowoltaiki i pomp ciepła. Jesteśmy także dystrybutorem suchego lodu i gazów technicznych.  Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą celem ustalenia wszystkich szczegółów współpracy i uzyskania cennika usług ppoż.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę

Firma PPOŻ Tarnów – PresSto to najlepsze rozwiązanie!

Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem instalacji PPOŻ zapraszamy do kontaktu.