Instalacje Wentylacyjne i Chłodnicze

Zarówno klimatyzacja, jak i wentylacja zapewnia prawidłowe warunki pracy w obiektach przemysłowych. Wydajnie pracujące klimatyzatory pozwalają na schłodzenie pomieszczeń, natomiast odpowiednio dopasowana wentylacja zapewnia sprawną wymianę powietrza.

Wentylacja i Klimatyzacja Tarnów

Klimatyzacja domowa, firmowa oraz przemysłowa to ważna część infrastruktury każdego budynku. Dlatego nasza firma poza zabezpieczeniami przeciwpożarowymi oferuje także  usługi związane z tym tematem, w tym doradztwo techniczne oraz instalację urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Dysponujemy doświadczonym personelem, a nasi pracownicy są specjalistami w swojej branży. Zapewniamy instalacje systemów chłodniczych, wentylacyjnych lub obu naraz.

Montaż oraz serwis klimatyzacji

Montaż oraz serwis klimatyzacji

W ramach naszej szerokiej oferty zapewniamy serwis i montaż systemów klimatyzacji zarówno w systemie Split, jak i Multi Split.

Montaż oraz serwis wentylacji

Montaż oraz serwis wentylacji

Zapewniamy montaż oraz serwis rekuperacjisystemów oddymianiawentylacji awaryjnej czy też wentylacji stanowiskowej (strefowej).

Wentylacja i Klimatyzacja Tarnów

Poszukujesz firmy montującej klimatyzację lub wentylację?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na montaż instalacji oraz do kontaktu celem ustalenia szczegółów współpracy!

Klimatyzacja i Wentylacja Tarnów – Oferta

Klimatyzacja Split

Klimatyzacja Split

Zapewniamy montaż klimatyzacji Split w budynkach biurowych, firmowych oraz mieszkalnych. Dopasowujemy klimatyzatory do wielkości pomieszczeń, zapewniając ich efektywne schłodzenie oraz odpowiednią temperaturę.

Klimatyzacja Multi Split

Klimatyzacja Multi Split

Wykonujemy montaż klimatyzacji Multi Split w budynkach przemysłowych, halach produkcyjnych oraz dużych budynkach firmowych. Przygotowujemy projekty, dostarczamy urządzenia, wykonujemy instalacje oraz sprawdzamy jakość działania.

Wentylacja z odzyskiem ciepła

Wentylacja z odzyskiem ciepła

Oferujemy montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, czyli rekuperacji, która zapewnia stały napływ świeżego powietrza oraz usuwanie zużytego, zmniejszając przy tym w znaczącym stopniu starty ciepła w budynku.

Systemy oddymiania

Systemy oddymiania

Zapewniamy wykonanie instalacji oraz montaż systemów oddymiania grawitacyjnego i mechanicznego wentylacji pożarowej obiektów użyteczności publicznej, oraz budynków produkcyjnych i magazynowych.

Wentylacja awaryjna

Wentylacja awaryjna

Realizujemy zlecenia na montaż wentylacji awaryjnej w pomieszczeniach  narażonych na wydzielanie się substancji toksycznych oraz stwarzających zagrożenie wybuchem. Nasze instalacje zapewniają odpowiednią wymianę powietrza.

Wentylacja stanowiskowa

Wentylacja stanowiskowa

Zapewniamy montaż wentylacji stanowiskowej (strefowej) w obiektach przemysłowych oraz halach produkcyjnych, która wymusza prawidłową cyrkulację powietrza pomiędzy stanowiskami pracy a przestrzenią zewnętrzną.

Wentylacja w budynkach przemysłowych?

Oferujemy usługi w zakresie wentylacji budynków przemysłowych oraz hal produkcyjnych. Zapraszamy!

Obok wykonywanych przez nas instalacji przeciwpożarowych warto zadbać także o montaż profesjonalnych systemów chłodzenia oraz wentylacji budynków. Dzięki coraz to nowszym możliwościom  i technologiom jesteśmy w stanie zaoferować wydajne oraz efektywne rozwiązania, które sprawdzą się w Państwa firmie.

Montaż Klimatyzacji i Wentylacji Tarnów

Do takich rozwiązań należy właśnie montaż systemów klimatyzacji oraz wentylacji budynków, które wykonujemy nie tylko w Tarnowie i okolicach, ale także sąsiednich miastach. W swojej pracy pragniemy zaopatrzyć naszych klientów w kompleksowe rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo oraz komfort pracy.

Montaż klimatyzacji Split i Multi Split

Zapewniamy montaż klimatyzacji w systemie Split składającej się z jednej jednostki zewnętrznej oraz jednej wewnętrznej, a także montaż klimatyzacji w systemie Multi Split, wykonanej z jednej jednostki zewnętrznej oraz kilku jednostek wewnętrznych. Nasi specjaliści pomogą w doborze rozwiązań, które zapewnią najbardziej efektywną pracę, a co za tym idzie optymalną temperaturę w klimatyzowanych pomieszczeniach.

Wykonanie rekuperacji oraz innych typów wentylacji

Stały dostęp świeżego powietrza lub możliwość szybkiego usunięcia toksycznych gazów to rozwiązania cenione w przemyśle. Dlatego nasza firma oferuje montaż systemów wentylacji, począwszy od rekuperacji, po montaż systemów oddymiania, a na wentylacji awaryjnej i stanowiskowej skończywszy. Zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz pomożemy w doborze rozwiązań.

Sprawne działanie systemów ma ogromne znaczenie w zachowaniu ciągłości pracy przedsiębiorstwa. Dlatego nasza firma oprócz montażu instalacji oferuje także ich serwis gwarancyjny, pogwarancyjny oraz konserwację i bieżące naprawy klimatyzacji i wentylacji w budynkach.

Serwis Klimatyzacji i Wentylacji Tarnów

Zapewniamy profesjonalny serwis urządzeń oraz przegląd instalacji. Wykonujemy serwis gwarancyjny wymagany przez producenta danego urządzenia oraz pogwarancyjny zapewniający prawidłowe działanie instalacji. Czyścimy, naprawiamy, napełniamy oraz konserwujemy – oferujemy kompleksowe serwisowanie.

Naprawa i konserwacja klimatyzacji i wentylacji

W razie awarii oferujemy naprawę urządzeń oraz zakup zamiennych części. W skład naszych usług wchodzi także czyszczenie i konserwacja. Na zgłoszenia odpowiadamy szybko tak, aby w jak najkrótszym czasie przywrócić sprawność instalacji i urządzeń.

Montaż Wentylacji i Klimatyzacji Tarnów i  okolice – Obszar naszego działania

Nasza firma oferuje montaż oraz serwis klimatyzacji, a także wentylacji w Tarnowie i okolicach. Obszarem naszego działania objęte są także takie miasta jak KrakówRzeszów, Katowice, Sosnowiec, Wieliczka oraz Mielec. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu ustalenia ceny za montaż klimatyzacji lub wentylacji w Twoim obiekcie oraz pozostałych szczegółów współpracy.

Serwis Klimatyzacji i Wentylacji Tarnów